Wybór pluszaka dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest niezwykłą szansą, by wykorzystać energiczność swojego zwierzaka, jednocześnie budować więź. Częste psoty działają dobrze na witalność psa, tak jak i sprawiają frajdę właścicielowi. Gry warto jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się wiele różnorodnych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób dobrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, odpowiednich do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, istnieją piłki z gumy, z materiału lub z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa należy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów bywają stałe, jednak musimy myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową piłkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie istotne, jeśli jesteśmy właścicielami małych odmian psów, jak pudle i yorki, dla których dobieramy mniejsze rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy poszaleć z pupilem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Trudno odnaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil będzie mógł wybiegania się. Jeśli podopieczny potrafi aportować, powinniśmy kupić frisbee dla psa o pasującej średnicy, żeby zwierzakowi wygodnie można było nosić zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, ponieważ występuje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia zabawką w trakcie zabawy, więc mając na celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych wypadków szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sklep zoologiczny online https://www.krakvet.pl/