Karmienie psiaka suchą żywnością lub mokrą – odmienności

Karmienie psiaka suchą żywnością lub mokrą – odmienności

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Firma Pedigree od lat trudni się produkcją żywności dla czworonogów. Razem z oczekiwaniami kupujących w ich ofercie można odnaleźć karmy dla dużych piesków, a też i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt i psów dojrzałych znacząco się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które składniki odżywcze uzupełnia? W tymże artykule postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i dodatkowo opisać ofertę firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree opracowała dwa warianty karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe czołowe w propozycji marki znajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras czworonogów oraz 3 warianty żywności przeznaczone dla psów odmian miniaturowych wielkich oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została opracowana poprzez zbiór wykształconych ekspertów z wiedzą o tym, aby zapewnić szczeniętom najefektywniejszy rozkwit. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są perfekcyjne dla drobnych żołądków małych czworonogów. Również karmy Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w czasie intensywnego rozwoju. Obok walorów odżywczych należałoby też wspomnieć o atutach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Posiada zboża, znaczną ilość mięsa (26%), oleje i tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
kup karmę dla swojego psa tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada pachnące mięsne kawałeczki skąpane w galaretce, która umożliwia wchłanianie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie jeno wyśmienita, lecz również odżywcza i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze odpowiedzialne za silne i zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), wzmagające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Wnioskując oferta firmy Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dosyć obszerna, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Także są to karmy zrealizowane przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal modernizuje swoje produkty opierając się na na doświadczeniu swoim oraz ekspertów z którymi współtworzy. Dzięki temuż są to karmy doskonale dostosowane do potrzeb szybko rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.